Akcesoria i gadżety reklamowe z nadrukiem Poznań

Poszukujesz skutecznych sposobów na zwiększenie rozpoznawalności marki, ugruntowanie pozycji na lokalnym rynku, wyróżnienie się pośród konkurencji? Wspieramy firmy, które pragną być postrzegane jako profesjonalne przedsiębiorstwa z asortymentem oraz usługami z segmentu premium. W naszym sklepie online znalazły się wyselekcjonowane i starannie dobrane gadżety reklamowe, takie jak długopisy, głośniki czy plecaki. Wręczone w ramach upominku dla klientów czy kontrahentów, będą pracować na pozytywny wizerunek ekskluzywnej firmy, szanującej współpracowników oraz odbiorców i użytkowników. Poznaj lepiej nasze markowe artykuły biznesowe i przekonaj się do nietuzinkowego marketingu.

Gadżety reklamowe – Poznań

W mieście słynącym z rogali świętomarcińskich przedsiębiorczość od zawsze stanowi niezwykle ważny element lokalnej kultury i tradycji. Firmy z Poznania to ponad 100 tys. różnych podmiotów gospodarczych. Nasza oferta natomiast jest skierowana do przedsiębiorców, którzy chcą dotrzeć do swoich odbiorców nie tylko poprzez wyjątkową ofertę i produkty, ale i działania marketingowe o najwyższym standardzie. Gadżety reklamowe z naszego sklepu online to porzucenie tradycyjnych artykułów promocyjnych z nadrukiem na rzecz designerskich i funkcjonalnych akcesoriów z nadrukiem cyfrowym, czyli grawerem laserowym lub tampodrukiem na blaszce czy sitodruku.

Gadżety firmowe – Poznań

W naszym sklepie z artykułami reklamowymi znalazły się m.in. produkty francuskiej marki Lexon. Akcesoria wielokrotnie nagradzanej w dziedzinie designu firmy to połączenie nowoczesnego wyglądu z innowacyjnymi rozwiązaniami, ułatwiającymi codzienne życie. Pośród artykułów Lexon na szczególną uwagę zasługują bezprzewodowe głośniki, których wygląd podbił serca miłośników gadżetów na całym świecie. Do kultowych wyrobów marki należy także radio Tykho w stylu retro, które również weszło na stałe do oferty naszego sklepu z akcesoriami reklamowymi. Wręczając w ramach upominku nowoczesny gadżet z eleganckim grawerem Twój biznes zyska w oczach odbiorców status firmy dbającej o szczegóły oraz oferującej usługi czy produkty z segmentu premium.
Zapytaj o produkt

Gadżety reklamowe z nadrukiem – Poznań

Pośród bestsellerów z naszego sklepu online znalazły się także tradycyjne artykuły promocyjne w niecodziennym wydaniu. Proponujemy m.in. torby sportowe, podróżne oraz pakowne plecaki z możliwością nadruku, które w kilka chwil mogą zamienić się w poręczne etui marki Peanut. Ciekawe detale oraz rozwiązania czynią z tych na pozór zwyczajnych akcesoriów, artykuły niecodzienne i niezwykłe. Dodatkową zaletą wszelkiego rodzaju plecaków oraz toreb z naszego sklepu online jest duża powierzchnia reklamowa, na którą można nanieść dowolny nadruk z logo, hasłem bądź grafiką nawiązującą do profilu firmy.

Gadżety z nadrukiem – Poznań

Prawdziwym klasykiem wśród firmowych gadżetów reklamowych pozostają także parasolki. Te zwyczajne odstawiamy na bok, żeby zaproponować naszym klientkom wyjątkowe modele tych praktycznych przedmiotów chroniących przed deszczem. Parasol Mini Hook został zaprojektowany przez Theo Williamsa, który o designie użytkowym wie wszystko. To dlatego parasolka z miejscem na nadruk posiada udogodnienie w postaci uchwytu z karabińczykiem, który można z łatwością zawiesić na torbie czy plecaku. Wielu naszych klientów doceniło już urok polecanego przez nas parasola z nadrukiem, włączając go na stałe do swojej oferty z akcesoriami reklamowymi.
Zapytaj o produkt

Sklep z gadżetami – Poznań

Nasz sklep powstał z myślą o wymagających klientkach, którzy poszukują czegoś więcej niż zwykły długopis czy koszulka z nadrukiem. Nasze artykuły promocyjne można łączyć z ofertą firm działających w branży luksusowej, premium czy ekologicznej. Zamówione w naszym sklepie firmowe akcesoria promocyjne można wykorzystać na wiele sposobów – jako prezent dla klientów, kontrahentów, podczas akcji marketingowych, targów czy konferencji.

Artykuły reklamowe – Poznań

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu online i kontaktu – wspólnie możemy stworzyć zupełnie nową jakość systemu premiowego dla klientów oraz budowania pozytywnych relacji biznesowych.
Zapytaj o produkt

Oferujemy także gadżety na terenie innych miast:

Shopping Cart
Scroll to Top