Ładowarki indukcyjne - bezprzewodowe ładowarki do telefonów

Ładowarki indukcyjne to bezprzewodowe urządzenia umożliwiające naładowanie telefonu bez konieczności podłączenia go przy pomocy kabla. Aby zasilić urządzenie mobilne, wystarczy położyć je na ładowarce. Którą bezprzewodową ładowarkę indukcyjną wybrać?

Ładowarki indukcyjne – jak działają?

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna działa na zasadzie indukcji elektromagnetycznej. Dla niektórych nazwa zjawiska może wydawać się nieco skomplikowana, jednak samo działanie jest dosyć proste. W ładowarce umieszczony został przewód, który stanowi cewkę nadawczą. Gdy przez przewód płynie prąd przemienny, wokół cewki powstaje pole elektromagnetyczne. W naszym urządzeniu znajduje się specjalna cewka odbiorcza, w której indukuje się prąd, co powoduje ładowanie baterii.

Coraz więcej specjalistów uważa, że ładowarka indukcyjna bezprzewodowa to przyszłość akcesoriów GSM. Technologia ta niewątpliwie niesie za sobą wiele zalet. Z pewnością ułatwia sam proces ładowania. Dzięki ładowarce indukcyjnej możesz ładować swój telefon bez względu na to, gdzie jesteś i bez martwienia się, że wokół nie ma żadnego gniazdka, do którego musiałbyś podpiąć tradycyjną ładowarkę. Możesz także zapomnieć o poplątanych kablach i uciążliwym gubieniu się ładowarki czy kostki. Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna jest bardzo często wybierana przez kierowców. Ładowanie nie wymaga podłączania kabla i jest bardzo wygodne podczas jazdy.

Ładowarka do telefonu indukcyjna – którą wybrać?

Obecnie na rynku pojawia się coraz więcej ładowarek indukcyjnych. Na co należy zwrócić uwagę podczas wyboru sprzętu? Punkt pierwszy to kompatybilność ładowarki z Twoim urządzeniem. Istnieją modele, które są tworzone pod konkretnego producenta telefonów oraz ładowarki uniwersalne, które także znajdziesz w naszym sklepie. Podczas kupna ładowarki indukcyjnej bezprzewodowej zwróć także uwagę na natężenie prądu ładowania oraz na to, czy zależy Ci na funkcji szybkiego ładowania. Sprawdź, czy wybrana ładowarka indukcyjna została wyposażona w specjalne diody sygnalizujące poziom naładowania sprzętu oraz wentylatory chłodzące, które chronią telefon przed przegrzaniem.

Ładowarka bezprzewodowa indukcyjna – unikatowy wygląd

Jednym z czynników, które mają wpływ na decyzję o zakupie ładowarek indukcyjnych, jest niewątpliwie ich wygląd. Oprócz tego, że przez brak kabli są bardzo wygodne w korzystaniu także podczas jazdy, ma to też wpływ na ich nowocześniejszy design. W naszym sklepie znajdziesz unikatowe modele ładowarek o eleganckim wyglądzie i prostocie wykonania. Jednym z takich produktów jest bezprzewodowa ładowarka indukcyjna City Energy, dostępna w trzech kolorach: szarym, zielonym i złotym. Ładowarka została wyposażona w głośnik i zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie telefonu. Jest kompatybilna zarówno z iPhone, Samsungiem, a także pozostałymi modelami smartfonów z kompatybilnym Qi. Dodatkowy głośnik Bluetooth z mikrofonem zapewnia strumieniowe przesyłanie muzyki i odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym. Elegancka konstrukcja i wysokiej jakości wykonanie sprawia, że z powodzeniem możesz używać jej w domu, biurze, czy kawiarni. Brzmi zachęcająco? Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi produktami dostępnymi w tej kategorii!

Wyświetlanie 1–12 z 14 wyników

Shopping Cart
Scroll to Top