MyKronoz akcesoria telefoniczne i elektryczne

Założona w styczniu 2013 r. MyKronoz to szwajcarska firma z siedzibą w Genewie, która projektuje i rozwija urządzenia do noszenia w celu rozszerzenia i ułatwienia połączonego doświadczenia generacji inteligentnej. MyKronoz oferuje pełną gamę niedrogich i stylowych urządzeń na rękę ale nie tylko, obejmującą 5 kategori produktów: urządzenia do śledzenia aktywności, smartwatche, smartwatche hybrydowe, inteligentne wagi i prawdziwie bezprzewodowe słuchawki, wszystkie kompatybilne z iOS i Androidem.

W 2017 r. MyKronoz ZeTime zebrał +8 mln USD od ponad 40 000 osób wspierających w ponad 100 krajach. ZeTime stał się najlepiej finansowanym hybrydowym smartwatchem na świecie, największą kampanią crowdfundingową w historii europejskiej firmy i najczęściej wspieranym produktem 2017 roku.

Obecny w ponad 40 krajach, sprzedawany przez największych detalistów i partnerów na całym świecie, MyKronoz sprzedał ponad 3 miliony produktów i stał się zaciekłym rywalem zarówno dla technologicznych, jak i tradycyjnych zegarmistrzów. MyKronoz jest częścią BOW Group, globalnego gracza w dziedzinie produktów konsumenckich typu lifestyle, działającego na całym świecie na rynkach projektowania i urządzeń do noszenia. W 2015 r. firma BOW pozyskała 10 mln EUR od NextStage AM w ramach rundy finansowania serii A i zamknęła w 2017 r. finansowanie serii B o wartości 23,5 mln USD prowadzone przez PM Equity Partner, fundusz korporacyjny Philip Morris International.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Shopping Cart
Przewiń do góry

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu informacje o naszych produktach, nowościach i aktualnych ofertach promocyjnych

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu informacje o naszych produktach, nowościach i aktualnych ofertach promocyjnych