Portfele podróżne z logo

Eleganckie, kompaktowe, a do tego niezwykle praktyczne. Nie wyobrażamy sobie bez nich pobytu poza domem. Znajdziemy w nich wszystko, co niezbędne podczas podróży czy zakupów – portfele. Im bardziej przemyślane, tym wygodniej korzystać z nich na co dzień. A jeśli na dodatek pełnią też funkcję reklamy – stają się wszechstronnym dodatkiem do plecaka czy torebki. Akcesoria premium to same zalety!

Portfele reklamowe z nadrukiem

Dlaczego warto zainwestować w gadżety tego typu? Z portfelem podróżnym nie rozstajemy się nawet na chwilę. Zyskujemy miejsce do przechowywania wszystkiego, co niezbędna poza domem: gotówki, kart kredytowych, wizytówek, paszportów, biletów czy paragonów.

Porządek to jednak nie wszystko. Akcesoria zostały zaprojektowane w taki sposób, aby chronić zawartość przed zgubieniem. Wygodne przegródki zapewnią łatwy dostęp do pieniędzy, a kompaktowe wymiary – na przechowywanie w kieszeni, torebce czy plecaku. Decydując się natomiast na wykonanie reklamowego nadruku, zyskujemy możliwość stworzenia jedynego w swoim rodzaju gadżetu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Shopping Cart
Przewiń do góry

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu informacje o naszych produktach, nowościach i aktualnych ofertach promocyjnych

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera i otrzymuj raz w tygodniu informacje o naszych produktach, nowościach i aktualnych ofertach promocyjnych