Walizki reklamowe - podróżne na kółkach

Nowoczesny upominek biznesowy powinien odznaczać się nie tylko walorami estetycznymi, ale również wysoką funkcjonalnością, aby obdarowane osoby często po niego sięgały w szerokim spektrum codziennych sytuacji. W tej roli świetnie sprawdzą się eleganckie walizki z nadrukiem oferowane w sklepie premiumbrands.pl.

Przygotowaliśmy pojemne torby podróżne, dla maksymalnego komfortu użytkowania wyposażone w gumowe kółka oraz teleskopowe uchwyty. Produkty dostępne są w kolorze czarnym, niebieskim lub szarym. Idealnie nadają się jako bagaż do samochodu, pociągu, samolotu, podczas wypraw o charakterze służbowym oraz prywatnym.

Walizki reklamowe z logo cechuje wzmocniona konstrukcja, liczne przedziałki i kieszenie ułatwiające organizację rzeczy oraz wysokiej jakości nieprzemakalne materiały. Wnętrze z łatwością pomieści ubrania oraz wszelkie niezbędne akcesoria. Podróżne torby firmowe z nadrukiem to doskonały prezent dla pracowników, klientów lub partnerów biznesowych. Logo reklamowe podnosi rozpoznawalność promowanej marki. Taka nagroda od firmy to nie lada atrakcja!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Shopping Cart
Scroll to Top