KUTJO

ZESTAW DEZYNFEKUJĄCY DO CZYSZCZENIA EKRANU

- DLA WSZYSTKICH EKRANÓW -

Zestawy zaprojektowane do pielęgnacji telefonu, tabletu, komputera, telewizora, okularów, a nawet zegarka. KUTJO oferuje antybakteryjne spraye czyszczące o pojemności 15ml, które można zabrać ze sobą wszędzie, designerskie, praktyczne, eleganckie!

Utrzymanie higieny ekranów jednym gestem staje się możliwe dzięki KUTJO! 

ZESTAWY WYPRODUKOWANE WE FRANCJI!

Aby zadbać o swój telefon, tablet, okulary, komputer, telewizor, a nawet zegarek, rozważ stylowy spray KUTJO z możliwością wielokrotnego uzupełniania.

Kutjo wyposażony w małą ściereczkę z mikrofibry i czysty wkład balsamu, eliminuje 99% bakterii obecnych na ekranach.

Wielofunkcyjny zestaw do czyszczenia wszystkich ekranów: smartfonów, tabletów, okularów, a nawet rąk z naszym płynem, który eliminuje 99% bakterii​

Nasz produkt wykonany jest z Zielonego Materiału /100% z recyklingu. Nasze partnerstwo z marką DIP'N pozwala nam zagwarantować recykling odpadów i Bioplastów oraz produkcję "nowych" tworzyw sztucznych bez pochodnych petrochemicznych.

Plastik "TAK", ale wielokrotnego użytku i mniej chemiczny.

Ślad węglowy jest bardzo ważnym punktem w naszej polityce produkcyjnej i właśnie z tego powodu działamy w ograniczonym obszarze geograficznym 50 KM i oczywiście we Francji. Wewnętrzna butelka jest bio z trzciny cukrowej (96%). Wszystkie produkty Kutjo nadają się do ponownego napełnienia, więc pętla jest zamknięta ...... 100% cel ekologiczny.

WYPRODUKOWANE WE FRANCJI
BALSAM DEZYNFEKCYJNY Z OLEJKAMI ETERYCZNYMI
EKOLOGICZNE OPAKOWANIA WIELOKROTNEGO UŻYTKU
Shopping Cart
Scroll to Top