Bio Bidon

Minimalne zamówienie 200 szt

Kategoria:

Bio Bidon. Sportowa butelka wykonana z trzciny cukrowej. Ta rewolucja w butelkach jest nie tylko świetna dla sportu jako elementu zdrowego stylu życia, ale także przyczynia się do lepszego środowiska. Butelka ekologiczna nie pachnie ani nie smakuje plastikiem, jak zwykłe plastikowe butelki, i oczywiście nie zawiera BPA.
Bio Bidon jest wytwarzany w sposób przyjazny dla środowiska: do jego produkcji nie są używane żadne rzadkie surowce – tylko odnawialna trzcina cukrowa. Uprawa trzciny cukrowej pochłania CO2 i zmniejsza emisję gazów cieplarnianych. Użyte materiały spełniają wymogi bezpieczeństwa żywności i w pełni nadają się do recyklingu.

Dodatkową korzyścią jest to, że Bio Bidon nie pachnie ani nie smakuje jak plastik. Chcemy zachęcić ludzi do picia wody z kranu jako zdrowej, taniej i przyjaznej środowisku alternatywy dla wody sprzedawanej w jednorazowych plastikowych butelkach. Bio Bidon możesz używać nie tylko podczas uprawiania sportu, ale także w podróży zamiast jednorazowych butelek. Podsumowując: zrównoważona i zdrowa alternatywa dla zwykłej plastikowej butelki!

Shopping Cart
Scroll to Top