Długopis Coffee Pen Italia

SKU: W375.4020  Kategorie: ,

Zapytaj o produkt

Długopis z niebieskim wkładem wykonany w 30% z fusów z kawy i w 70% z plastiku związanego z oceanami (RPP) od Plastic Bank®.
Fusy z kawy (pozostałość po zaparzeniu kawy) są zbierane i łączone z plastikiem związanym z oceanami. Naprawdę wyjątkowy: ten długopis nawet pachnie kawą. Długopis jest wyposażony w praktyczny klips i sprytny system przekręć-kliknij.

Wyprodukowano w Europie. • Kupując ten produkt wspierasz Plastic Bank®. Plastic Bank® to międzynarodowa organizacja, której dwa główne cele dotyczą nas wszystkich: wyeliminowanie ubóstwa i ograniczenie odpadów z tworzyw sztucznych w oceanach. Plastic Bank® płaci ludziom w krajach rozwijających się za przekazywanie odpadów z tworzyw sztucznych. Ten plastik pochodzi z plaż i płytkich wód oceanów, z rzek, zebranych z brzegów rzek i wysypisk śmieci. Wszystko to zapobiega faktycznemu przedostawaniu się plastikowych odpadów do oceanów. Zebrany plastik jest sortowany, czyszczony i przetwarzany na granulat. Z tego granulatu powstają nowe produkty, które mogą nosić znak Social Plastic®.

Shopping Cart
Scroll to Top