Eko lampka do roweru

Czas dostawy do 3 tygodni (do potwierdzenia)
większe ilości – prosimy pytać
Minimalne zamówienie 100 sztuk
Cena dotyczy 1 lampki, przedniej lub tylnej.

Kategoria:

Zapytaj o produkt

Wow! Koniec z rozładowanymi bateriami i kłopotami ze światłami na rowerze. Teraz masz latarkę rowerową, która po prostu działa. Ta wodoodporna lampa rowerowa jest wyposażona w wydajny panel słoneczny, który zapewnia, że akumulator jest zawsze naładowany. Nawet po sześciu godzinach pracy baterie utrzymują wystarczająco dużo napięcia, aby być widocznym. Nigdy nie będziesz w ciemności.

Solar Bikelight można łatwo i szybko przymocować za pomocą dwóch mocnych zamków błyskawicznych. Ten dodatek okazał się wystarczająco mocny, aby odstraszyć złodziei. Złodziej potrzebowałby ostrego noża, aby przeciąć opaski, a następnie musi kupić własne opaski (rozmiar niestandardowy!), aby samodzielnie używać światła rowerowego. Krótko mówiąc, już nigdy nie będziesz musiał zdejmować świateł z roweru ani martwić się, że zapalą się światła w kieszeni i wyczerpią się baterie.

Przedmiot ma bardzo mocną obudowę i może wytrzymać duże uderzenia. Światło rowerowe jest również całkowicie wodoodporne. W dolnej części światła rowerowego znajduje się przycisk przełączający trzy różne tryby: Miga – Wł. – Wył.

Duży obiektyw świeci w całości, dzięki czemu jest widoczny nie tylko z przodu, ale także z boku. Nie jest przeznaczony do oświetlania ulicy przed Tobą, ale jest wystarczająco jasny, aby być widocznym z odległości 100 metrów. 

Shopping Cart
Scroll to Top