HORIZON HANGING LAMP

SKU: Brak danych Kategorie: ,

HORIZON HANGING LAMP

STWÓRZ WŁASNĄ OTOCZENIE

Lampa wisząca Horizon to lekka przenośna lampa z eleganckim aluminiowym uchwytem, łatwa do przenoszenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz, dzięki wodoodporności IPX4. 

Wolnostojąca lub wisząca, ta wszechstronna lampa dostosuje się do Twojego nastroju i stworzy idealną atmosferę dzięki białemu lub kolorowemu oświetleniu.

HORIZON HANGING LAMP
HORIZON HANGING LAMP

STYLOWO OŚWIETL SWOJĄ PRZESTRZEŃ NA ZEWNĄTRZ

Wyposażona we wbudowany akumulator lampa wisząca Horizon może pracować do 12 godzin na jednym ładowaniu. Wyróżnij się wszędzie tam, gdzie go używasz, dzięki elegancko wykonanej konstrukcji wykonanej z anodowanego aluminium i matowej żarówki z poliwęglanu.

WPROWADŹ ŚWIATŁO WSZĘDZIE, GDZIE JESTEŚ

Rozświetl ciemność wyrafinowaną i rozproszoną poświatą. Przenoś lampę wiszącą Horizon z jednego pomieszczenia do drugiego dzięki uchwytowi i ultra lekkiej wadze.

HORIZON HANGING LAMP
HORIZON HANGING LAMP

WSZECHSTRONNA I ŁATWA W UŻYCIU

Uchwyt pełni również funkcję haczyka, dzięki czemu można wygodnie powiesić lampę w dowolnym miejscu. Za pomocą przedniego przycisku dotykowego można wybrać kolor diody LED i kontrolować jasność.

HORIZON HANGING LAMP

NATACHA POUTOUX & SACHA HOURCADE

natacha.sacha. to globalne studio projektowe założone w Paryżu w 2018 roku, prowadzące projekty na styku wzornictwa przemysłowego, mebli, projektowania usługowego i architektury. natacha. sacha. została stworzona przez Natachę Poutoux i Sachę Hourcade, dwóch projektantów szkolonych w ENSCI Les ateliers, a następnie w międzynarodowych studiach, takich jak India Mahdavi, Stefan Diez i Ronan & Erwan Bouroullec. Ich praca ma na celu ekonomię środków; charakteryzuje się starannymi badaniami nad czystymi, dyskretnymi i funkcjonalnymi formami w celu uproszczenia czytania i korzystania z obiektu przy minimalnym wykorzystaniu zasobów. Studio zostało nagrodzone licznymi nagrodami, takimi jak Grand Prix de la Création de Paris w 2019 r., Rising Talents Prize w Maison & Objet w 2020 r., a także finalistą James Dyson Award w 2018 r. W 2021 r. obaj projektanci rozpoczynają ambitny projekt badawczy, aby zastanowić się nad sposobami bardziej zrównoważonej produkcji w branży technologicznej podczas rezydencji w Villa Kujoyama w Japonii.

Shopping Cart
Scroll to Top