LA119 Radio Tykho 3

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

Zapytaj o produkt

LA119 Radio Tykho 3

MOCNY DESIGN, KTÓRY PRZYWOŁUJE NOSTALGIĘ

Nasze wielokrotnie nagradzane radio to kultowy projekt, który jest dostosowywany do czasów, a jednocześnie pozostaje wierny temu, co ważne. Kształt Tykho w stylu retro przypomina podstawowe radia AM / FM, które stały w kuchniach naszych rodziców, ale z nowoczesnym akcentem. Daliśmy klasycznemu bestsellerowi nowoczesną aktualizację Bluetooth® wraz z głośnikiem o mocy 3 W.

PONADCZASOWA REPUTACJA

Stworzony ponad 20 lat temu, Tykho jest pierwszym obiektem projektowym, jaki kiedykolwiek pojawił się na okładce Time Magazine, stając się okrętem flagowym francuskiego designu i dumnym, kultowym produktem Lexona.

LA119 Radio Tykho 3
LA119 Radio Tykho 3

RADIO Z GŁOŚNIKIEM

Ciesz się radiem, naciskając przycisk FM i używając anteny, aby wybrać ulubioną stację. Jeśli wolisz playlistę, po prostu przełącz się na funkcję Bluetooth®, naciskając symbol Bluetooth® i podłączając urządzenie.

WODOODPORNE

Dzięki wodoodpornemu, gumowemu wykończeniu Tykho 3 jest idealnym towarzyszem wylegiwania się przy basenie, słuchania muzyki podczas zmywania naczyń lub przebywania w łazience podczas przygotowań.

LA119 Radio Tykho 3
LA119 Radio Tykho 3

SŁUCHAJ PRZEZ 20 GODZIN

Ciesz się do 20 godzin ciągłego odtwarzania. Tykho 3 można również łatwo ładować za pomocą dołączonego kabla Micro-USB.

IDEALNE W KAŻDĄ PRZESTRZEŃ

Ożyw każdą przestrzeń dzięki temu przenośnemu, ładowanemu, świeżemu podejściu do klasycznego wyglądu. Dzięki nowoczesnemu gumowemu wykończeniu Tykho i gamie 9 kolorów z pewnością będzie pasował, gdziekolwiek go zabierzesz.

LA119 Radio Tykho 3
LA119 Radio Tykho 3

Marc Berthier

Projektant i architekt, z firmą Lexon współpracuje od ponad dziesięciu lat. Grand Prize National Industrial Design, otrzymał dwa Compas d’Or we Włoszech, Gabriel Prize, Medal of Art and Industry we Francji, Design Plus Award i kilkakrotnie Form Design Award w Niemczech i New York Accent Design w USA . Wiele jego prac znajduje się w zbiorach Narodowego Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Muzeum Sztuki Zdobniczej, Narodowego Funduszu Sztuki Współczesnej. Znajdują się również w stałej kolekcji MoMA NewYork. „Współpraca z Lexonem dała mi możliwość opracowania projektu obiektu w wielu dziedzinach i w prawdziwie przemysłowym otoczeniu produkcyjnym. Akcesoria osobiste, przedmioty do domu, ogrodu, biura, podróży lub wypoczynku. Imponująca liczba projektów, wszystkie zawarte w spójna jednostka ”.

Materiał

Obudowa: guma silikonowa

Znakowanie

Grawer, Nadruk

Dane

Wymiary: 14 x 4,5 x 8,1 cm
Waga: 388 g
Karton: 20 szt / 10 kg

Radio FM – głośnik Bluetooth® 3 W.
Odporny na zachlapanie
Zakres częstotliwości: FM 88-108 MHz
Zasięg Bluetooth®: 10 m
Żywotność baterii: 20 godz
Czas ładowania: 4 godziny
Akumulator przez port Micro-USB (kabel w zestawie)

Shopping Cart
Scroll to Top