LA124 Głośnik Mino T

Projektanci: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

Zapytaj o produkt

LA124 Głośnik Mino T

GŁOŚNIK W TEREN

Poznaj Mino T, najnowszego i najbardziej plenerowego członka rodziny Mino. Przeznaczony do zwiedzania, użyj karabińczyka, aby przypiąć głośnik do takich przedmiotów, jak torba czy rower. Zbudowany z myślą o przemyślanym projekcie, ten głośnik jest również samodzielnym nowoczesnym elementem wnętrza, który możesz dumnie prezentować w pomieszczeniach.

DŹWIĘK, KTÓRY ZADZIWIA

Mina T została starannie zaprojektowana z pasywnym systemem basowym. Ta wbudowana technologia zapewnia ogólną jakość odsłuchu, dzięki czemu możesz cieszyć się bardziej zrównoważonym, pełniejszym dźwiękiem w podróży.

LA124 Głośnik Mino T
LA124 Głośnik Mino T

WODOODPORNY

Szansa na deszcz? Nie ma problemu. Mino T jest wodoodporny dzięki wyjątkowo odpornemu wykończeniu. Jest gotowy, aby iść, dokąd idziesz, kiedy idziesz.

NIE PRZESTAWAJ SŁUCHAĆ

Dzięki nawet 5-godzinnemu nieprzerwanemu czasowi odtwarzania, możesz odtwarzać ścieżkę dźwiękową swojej przygody, gdy jesteś poza domem.

LA124 Głośnik Mino T
LA124 Głośnik Mino T

STACJA DOKUJĄCA

Odbieraj połączenia, odtwarzaj muzykę lub ładuj na stacji dokującej. Mino T można ładować za pomocą kabla USB-C i pięknie prezentuje się na stacji dokującej w pomieszczeniu.

LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Materiał

Podstawa ABS / Głośnik ABS / hak stopu cynku

Znakowanie

Nadruk

Dane

Wymiary: 5,3 x 2,9 x 9,7 cm

Głośnik Bluetooth® ze zintegrowanym karabińczykiem
W połączeniu z technologią TWS
IPX4 Wodoodporny
Mikrofon do rozmów bez użycia rąk
Pilot do selfie
Bluetooth® 4.2
Autonomia: 5 godz
Czas ładowania: 2 godz
Odległość Bluetooth®: 10 m
Zasilanie: na porcie USB-C (kabel w zestawie)

Shopping Cart
Scroll to Top