LD141 Ładowarka indukcyjna City Energy

Projektanci: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

Zapytaj o produkt

Naładuj swój smartfon i słuchaj ulubionego dźwięku z elegancją

Ładowarka indukcyjna z głośnikiem City Energy zapewnia szybkie, optymalne i bezpieczne ładowanie bezprzewodowe do najnowszego iPhone’a, Samsunga i wszystkich innych smartfonów kompatybilnych z Qi. Wystarczy ustawić telefon w trybie pionowym na gumowej przedniej podstawce City Energy, w tym czasie możesz przeglądać internet, prowadzić rozmowy wideo i pozostawać całkowicie widoczny podczas ładowania.

City Energy może z powodzeniem dostarczać ładowanie bez kabla przez większość obudów smartfonów o grubości do 3 mm. Dodatkowo głośnik Bluetooth z wbudowanym mikrofonem, umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki lub odbieranie połączeń w trybie głośnomówiącym. Dzięki eleganckiej konstrukcji dostępnej w 3 kolorach i wysokiej jakości wykończeniu z aluminium City Energy może być używany zarówno w domu, jak iw biurze, do bezprzewodowego ładowania urządzeń, prowadzenia rozmów konferencyjnych lub słuchania ulubionej muzyki.

LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Dane

Wymiary: 7,9 x 3,7 x 14,3 cm / Podstawa Ø 4 cm
Waga: 325 g

Bezprzewodowa stacja ładująca 10 W.
Głośnik Bluetooth® 3 W.
Mikrofon do rozmów telefonicznych

Shopping Cart
Scroll to Top