LD146 UNO MINI CHARGER

Projektanci: Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

Zapytaj o produkt

BARDZO CIENKI I SZYBKI

Ładowarka Uno Mini to kompaktowa podkładka bezprzewodowa o mocy 10 W, która zapewnia szybkie, optymalne i bezpieczne bezprzewodowe ładowanie najnowszych urządzeń iPhone, Samsung i wszystkich innych urządzeń zgodnych z Qi. Dostępny w kolorze białym lub czarnym, będzie stylowym dodatkiem do biurka lub stolika nocnego, zapewniając wygodne i bezprzewodowe ładowanie.

MAŁY FORMAT, SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ

Oprócz współpracy ze smartfonami najnowszej generacji z etui ochronnym lub bez (do 3 mm) oraz słuchawkami dousznymi wyposażonymi w technologię Qi, Uno Mini Charger jest również kompatybilny z produktami Lexon obsługującymi ładowanie bezprzewodowe, takimi jak mini głośnik Mino +, Przenośna lampa Mina M i wiele innych.

MANUELA SIMONELLI & ANDREA QUAGLIO

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest tak naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: tworzą więc znajomo wyglądające przedmioty skażone przez to co nieoczekiwane i poetyckie. 

Dane:

Ładowarka indukcyjna 10W
Certyfikat Qi
Kompatybilny z Mino+ i Mina M/L
Kompatybilny ze smartfonami i słuchawkami z technologią bezprzewodowego ładowania Qi (około 4 godziny przy pełnym naładowaniu)
Zasilanie dla portu USB-A (zintegrowany kabel 1 m) i dla sekcji adaptera z certyfikatem USB Quick Charge 3.0 lub dla wszystkich adapterów z sekcją zasilania zewnętrznego 10 W lub plus (brak w zestawie)

Wymiary: 6,7 x 6,0 x 0,85 cm
Waga: 108g

Shopping Cart
Scroll to Top