LD147 DUO MINI CHARGER

110,94  netto

Projektanci: Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Zapytaj o produkt

PODZIEL SIĘ ŁADOWARKĄ

Dzięki mini ładowarce DUO 2 X 5W bezprzewodowa stacja ładująca zasila dwa urządzenia jednocześnie.

Dostępna w kolorze białym i czarnym miniładowarka DUO jest idealnym akcesorium dla osób lub rodzin, które chcą wygodnego ładowania bez użycia kabli.

WIELOKROTNOŚĆ KOMPATYBILNOŚCI

Oprócz współpracy ze smartfonami najnowszej generacji z etui ochronnym lub bez (do 3 mm) oraz słuchawkami dousznymi wyposażonymi w technologię Qi, Duo Mini Charger jest również kompatybilny z produktami Lexon obsługującymi ładowanie bezprzewodowe, takimi jak mini głośnik Mino +, Przenośna lampa Mina M i wiele innych.

MANUELA SIMONELLI & ANDREA QUAGLIO

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest tak naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: tworzą więc znajomo wyglądające przedmioty skażone przez to co nieoczekiwane i poetyckie. 

Dane:

Ładowarka indukcyjna 2x5W
Certyfikat Qi
Kompatybilny z Mino+ i Mina M/L
Kompatybilny ze smartfonami i słuchawkami z technologią bezprzewodowego ładowania Qi (około 4 godziny przy pełnym naładowaniu)
Zasilanie dla portu USB-A (zintegrowany kabel 1 m) i dla sekcji adaptera z certyfikatem USB Quick Charge 3.0 lub dla wszystkich adapterów z sekcją zasilania zewnętrznego 10 W lub plus (brak w zestawie)

Wymiary: 14.0 x 6.8 x 0.85 cm
Waga: 214 g

Shopping Cart