LH59 Oblio – ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Projektanci: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

Zapytaj o produkt

LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon
LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon
LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Innowacyjna i designerska stacja ładująca 2 w 1

Ładowarka indukcyjna Lexon OBLIO to bezprzewodowa stacja ładująca z certyfikatem Qi o mocy 10 W i wyglądzie wazonu, która dyskretnie ładuje i czyści smartfon dzięki wbudowanej technologii UV LED. Dodatkowo jest bardzo eleganckim elementem dekoracyjnym w domu czy w biurze. Wybierz kolor, który najbardziej pasuje do Ciebie i Twojego wnętrza! 
Pełne naładowanie kompatybilnego smartfona * wymaga około 3 godzin, a wskaźnik LED potwierdza prawidłowe ustawienie i stan naładowania urządzenia.
* Kompatybilny ze smartfonami z technologią ładowania Qi o wymiarach do 8,3 cm szerokości, 1,05 cm grubości – obudowa niemetalowa.

Szybko i skutecznie wyczyść swój smartfon

Z ładowarką indukcyjną Oblio, podczas ładowania i czyszczenia, nie patrz na ekran smartfona. Wyposażony w antybakteryjne światło UV-C *, które zabija 99,9% zarazków ** na ekranie smartfona w ciągu 20 minut, automatyczny cykl odkażania i wykrywanie technologii obcych obiektów, Oblio zostało przetestowane laboratoryjnie przeciwko pospolitym bakteriom ***.

Ładowarka indukcyjna Lexon OBLIO przyda się w każdym domu i biurze!

Simonelli-Andrea-Quaglio

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

* Należy przedsięwziąć środki ostrożności, aby uniknąć bezpośredniego patrzenia na światło UV, podczas gdy trwa proces odkażania. Konstrukcja Oblio jest stworzona, aby chronić twoje oczy, nie manipuluj nim podczas działania.
** Przeznaczeniem Oblio UV Sanitizer jest niszczenie bakterii z powierzchni ekranu smartfona, a nie usuwanie odcisków palców lub innych śladów.
*** Skutecznie zabija do 99,9% proliferujących bakterii najczęściej identyfikowanych na wyświetlaczach smartfonów.

Dane:

Wymiary: 17,5 x Ø13.6
Waga: 775 g
Ładowanie: port USB-C

Shopping Cart
Scroll to Top