LH69 OBLIO BOX

INNOWACJE 2 W 1 DLA TWOJEGO SPOKOJU

Łącząc potężne urządzenie dezynfekujące z szybką bezprzewodową ładowarką, Oblio Box jest idealną stacją 2 w 1, aby utrzymać Twoje urządzenia w czystości i jednocześnie w pełni naładowane. Wyposażony w dwie żarówki UV-C LED i innowacyjny wzór dna, Oblio Box oferuje dezynfekcję 360° Twojego urządzenia.

SZYBKA I WYGODNA STACJA ŁADOWANIA

Wykorzystując najnowszą technologię bezprzewodowego ładowania o mocy do 10 W, Oblio Box jest w stanie szybko ładować urządzenia zgodne z Qi, takie jak najnowsze smartfony z systemem iOS i Android, a także niektóre modele wkładek dousznych.

SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ, BEZPIECZNY SYSTEM OPERACYJNY

Oblio Box został zaprojektowany tak, aby pomieścić największe smartfony z etui ochronnym lub bez. Obrotowa pokrywa ułatwia dostęp do dużej wewnętrznej komory, zapewniając jednocześnie, że sterylizator jest szczelny podczas cyklu odkażania.

TRZYMAJ SWOJE CODZIENNE AKCESORIA W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJI

99,9% pospolitych zarazków i bakterii znajdujących się w naszych codziennych produktach można wyeliminować w mniej niż 5 minut, bez żadnych uszkodzeń. Skuteczność Oblio Box została naukowo udowodniona w niezależnych testach laboratoryjnych.

MANUELA SIMONELLI & ANDREA QUAGLIO

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest tak naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: tworzą więc znajomo wyglądające przedmioty skażone przez nieoczekiwane i poetyckie. Miami to nazwa kolekcji: elegancko unoszące się na nostalgicznych skrzydłach, stylistyczne mrugnięcie w stylu Art Deco spełniające rzeczywiste wymagania techniczne. Zachowuje łaskawe uprawnienia poprzez propozycję przekrojową. Ta seria nosi precyzyjne sygnatury podejścia opartego na ich praktyce – nigdy nie widzieć rzeczy takimi, jakie są.

Shopping Cart
Scroll to Top