LH69 OBLIO BOX

LH69 OBLIO BOX

INNOWACJE 2 W 1 DLA TWOJEGO SPOKOJU

Łącząc potężne urządzenie dezynfekujące z szybką bezprzewodową ładowarką, Oblio Box jest idealną stacją 2 w 1, aby utrzymać Twoje urządzenia w czystości i jednocześnie w pełni naładowane. Wyposażony w dwie żarówki UV-C LED i innowacyjny wzór dna, Oblio Box oferuje dezynfekcję 360° Twojego urządzenia.

LH69 OBLIO BOX
LH69 OBLIO BOX

SZYBKA I WYGODNA STACJA ŁADOWANIA

Wykorzystując najnowszą technologię bezprzewodowego ładowania o mocy do 10 W, Oblio Box jest w stanie szybko ładować urządzenia zgodne z Qi, takie jak najnowsze smartfony z systemem iOS i Android, a także niektóre modele wkładek dousznych.

SZEROKA KOMPATYBILNOŚĆ, BEZPIECZNY SYSTEM OPERACYJNY

Oblio Box został zaprojektowany tak, aby pomieścić największe smartfony z etui ochronnym lub bez. Obrotowa pokrywa ułatwia dostęp do dużej wewnętrznej komory, zapewniając jednocześnie, że sterylizator jest szczelny podczas cyklu odkażania.

LH69 OBLIO BOX
LH69 OBLIO BOX

TRZYMAJ SWOJE CODZIENNE AKCESORIA W CZYSTOŚCI I DEZYNFEKCJI

99,9% pospolitych zarazków i bakterii znajdujących się w naszych codziennych produktach można wyeliminować w mniej niż 5 minut, bez żadnych uszkodzeń. Skuteczność Oblio Box została naukowo udowodniona w niezależnych testach laboratoryjnych.

LH69 OBLIO BOX

MANUELA SIMONELLI & ANDREA QUAGLIO

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest tak naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: tworzą więc znajomo wyglądające przedmioty skażone przez nieoczekiwane i poetyckie. Miami to nazwa kolekcji: elegancko unoszące się na nostalgicznych skrzydłach, stylistyczne mrugnięcie w stylu Art Deco spełniające rzeczywiste wymagania techniczne. Zachowuje łaskawe uprawnienia poprzez propozycję przekrojową. Ta seria nosi precyzyjne sygnatury podejścia opartego na ich praktyce – nigdy nie widzieć rzeczy takimi, jakie są.

Shopping Cart
Scroll to Top