LH88 Przenośna lampa ORBE

Zapytaj o produkt

NAGRODZONA ZA WYJĄTKOWY DESIGN

Orbe to przenośna lampa jak żadna inna. Zainspirowany grą w bilboquet, jego kształt obejmuje wyjmowaną i odłączaną głowicę magnetyczną, połączoną z podstawą za pomocą eleganckiego pasującego sznurka. Zarówno zabawny, jak i estetyczny, Orbe otrzymał nagrodę Red Dot Design Award 2023 za wyjątkową jakość swojego projektu.

LH88 Przenośna lampa ORBE
LH88 Przenośna lampa ORBE

WSZECHSTRONNY I INTUICYJNY

Prosty w użyciu, można go w pełni kontrolować za pomocą jednego przycisku, aby włączać i wyłączać światło, zmieniać kolory diod LED i regulować intensywność światła.

DO 48H ŚWIETLENIA

Wyposażony w akumulator i oferujący długi czas pracy na baterii, szeroki wybór ściemnianych kolorów światła, Orbe stworzy idealny nastrój wszędzie tam, gdzie go umieścisz, wewnątrz lub na zewnątrz.
LH88 Przenośna lampa ORBE
LH88 Przenośna lampa ORBE

Nelson Fossey

Nelson Fossey jest francuskim projektantem wnętrz i architektem. W 2019 roku założył swoje studio wzornictwa przemysłowego o nazwie Index Office, w którym rozwinął wrażliwe podejście do współczesnych narzędzi i nowych technologii, aby oferować innowacyjne koncepcje w służbie użytkownika. Nieustanne poszukiwanie użytecznych i odpowiednich form prowadzi go do pracy z instytucjami publicznymi, start-upami i dużymi grupami. Współpraca z firmą Lexon umożliwia oferowanie produktów nasyconych pozorną prostotą, zabawnym charakterem i niezwykłą łatwością użytkowania. Orbe, pierwsza oprawa oświetleniowa zaprojektowana we współpracy z firmą Lexon, otrzymuje nagrodę Red Dot Design Award 2023 towarzyszącą jej wprowadzeniu na rynek.  

Shopping Cart
Scroll to Top