LH91 DOZOWNIK HORRIZON

Design: Natacha Poutoux & Sacha Hourcade

SKU: Brak danych Kategorie: ,

Zapytaj o produkt

ELEGANCKI I WSZECHSTRONNY

Horizon Dispenser to elegancki automatyczny dozownik żelu i mydła z bezdotykowym czujnikiem na podczerwień, który pomaga utrzymać ręce w czystości, jednocześnie uzupełniając wnętrze.

LH91 DOZOWNIK HORRIZON
LH91 DOZOWNIK HORRIZON

ZAPROJEKTOWANE DLA TWOJEGO DOMU

Dzięki nowoczesnemu kształtowi i ergonomicznej konstrukcji nadaje się zarówno do żelu odkażającego, jak i mydła w płynie, został zaprojektowany tak, aby idealnie wtapiał się w Twój dom.

NIEZBĘDNY NA CO DZIEŃ

Dzięki wbudowanemu i trwałemu akumulatorowi, zbiornikowi o dużej pojemności z możliwością wielokrotnego napełniania i regulowanemu przepływowi wyjściowemu dozownik Horizon może być z łatwością używany na co dzień do dezynfekcji lub mycia rąk.

LH91 DOZOWNIK HORRIZON
LH85 HORIZON DIFFUSER

NATACHA POUTOUX I SACHA HOURCADE

natacha.sacha. to globalne studio projektowe założone w Paryżu w 2018 roku, prowadzące projekty na styku wzornictwa przemysłowego, mebli, projektowania usługowego i architektury. Natasza. wiedzieć. został stworzony przez Natachę Poutoux i Sachę Hourcade, dwóch projektantów szkolonych w ENSCI Les ateliers, a następnie w międzynarodowych studiach, takich jak India Mahdavi, Stefan Diez i Ronan & Erwan Bouroullec. Ich praca ma na celu ekonomię środków; charakteryzuje się skrupulatnymi badaniami nad czystymi, dyskretnymi i funkcjonalnymi formami w celu uproszczenia czytania i korzystania z obiektu przy minimalnym wykorzystaniu zasobów. Studio zostało nagrodzone licznymi nagrodami, takimi jak Grand Prix de la création de Paris w 2019 roku, nagroda Rising Talents w Maison & Objet w 2020 roku,
Dane

– Dozownik żelu hydroalkoholowego i mydła
– Automatyczne wykrywanie dłoni
– Zbiornik żelu wielokrotnego użytku
– Pojemność: 400 ml / 13,5 uncji (należy używać tylko żelu i mydła)
– Zawór zapobiegający kapaniu
– Sterowanie dotykowe do regulacji przepływu pompki (1 ml / 1,5 ml / 2 ml)
– Wskaźnik LED (stan ładowania i przepływu pompy)
– Materiał: aluminium / ABS
– Wymiary : Ø6,8 x 19,1 cm, Ø2,67 x 7,57”

Shopping Cart
Scroll to Top