LL126 Super cienka ładowarka Bali

Projektanci: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

Zapytaj o produkt

Najcieńsza na świecie ładowarka bezprzewodowa

Bardzo cienka bezprzewodowa ładowarka Bali 10W zapewnia szybkie, optymalne i bezpieczne ładowanie bezprzewodowe dla najnowszych iPhone’ów, Samsungów i wszystkich innych urządzeń kompatybilnych z Qi. Model Bali ma eleganckie matowe wykończenie i może z powodzeniem zapewniać bezprzewodowe ładowanie przez większość etui na smartfony do 3 mm. Zakrzywione paski na górnej powierzchni zapewniają odprowadzanie ciepła, a tym samym zapewniają kontrolę temperatury w celu ochrony baterii urządzenia. Jedna z najcieńszych na świecie bezprzewodowych podstawek ładujących, Bali jest dostępna w kolorze białym lub czarnym i będzie stylowym dodatkiem do Twojego domu lub miejsca pracy, zapewniając wygodne i bezprzewodowe ładowanie. Bali jest wyposażony w zintegrowany kabel USB-A o długości 1,2 m, dzięki któremu można go bez wysiłku podłączyć do ładowarki ściennej.

LL126 Super cienka ładowarka Bali
LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Materiał

ABS + PC

Znakowanie

Nadruk

Dane

Wymiary: Ø 10,8 x 1,7 cm cm
Waga: 180 g
Karton: 80 szt / 4,8 kg

Niezwykle smukła ładowarka bezprzewodowa 10 W (5 mm) z wbudowanym przewodem USB (1,2 m)
Szybkie ładowanie: około 3 godzin do pełnego naładowania smartfona Certyfikat Qi (bezprzewodowy transfer mocy za pomocą ładowania indukcyjnego)
Wodoodporność IP66
Kompatybilny ze smartfonami obsługującymi Qi

Shopping Cart
Scroll to Top