LL130 Powerbank 3000 mAh Fine Tube 2

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

SKU: LL130 Kategorie: ,

Zapytaj o produkt

SOJUSZNIK TWOJEGO CODZIENNEGO ŻYCIA

Elegancki i praktyczny Fine Tube Power Bank 2 to idealna bateria zapasowa dla tych, którzy chcą pozostać w kontakcie przez cały dzień.

LL130 Powerbank 3000 mAh Fine Tube 2
LL130 Powerbank 3000 mAh Fine Tube 2

BATERIA NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Fine Tube Power Bank 2 o pojemności 3000 mAh zapewnia pełne ładowanie kompatybilnych urządzeń. Dzięki portowi USB-A możesz podładować baterię smartfona lub słuchawek, przedłużyć rozmowy telefoniczne lub słuchać ulubionej playlisty. Wskaźnik LED potwierdza stan ładowania, a port USB-C ułatwia ładowanie za pomocą dołączonego kabla.

ULTRA DESIGN, MAKSYMALNA PRZENOŚNOŚĆ

Cylindryczna i lekka bateria o wyglądzie szminki jest idealna, by towarzyszyć Ci w codziennych podróżach lub w podróży. Wyposażony w skórzany pasek, można go łatwo przymocować do torby lub dżinsów, aby naładować smartfon bez bałaganu.
Dzięki aluminiowemu wykończeniu, dostępnemu w 3 stonowanych i wyrafinowanych kolorach, Fine Tube Power Bank 2 doskonale łączy w sobie estetykę i praktyczność.

LL130 Powerbank 3000 mAh Fine Tube 2
LL130 Powerbank 3000 mAh Fine Tube 2

Pauline Deltour

Pauline Deltour urodziła się w 1983 roku w Landerneau we Francji. Po ukończeniu BTS w projektowaniu u Olivier de Serres w 2004 roku (ENSAAMA), dołączyła do sekcji projektowania obiektów w paryskiej sztuce dekoracyjnej, którą ukończyła w 2007 roku. Przez cztery lata pracowała dla projektanta Konstantina Grcica w Monachium w Niemczech i stworzyła własne studio . Mieszka w Paryżu od października 2010 roku. Charakterystyczne wyróżnienie jej rysunku, zarówno dokładnego, jak i delikatnego, zawsze pokazuje jej osobowość: to słownictwo również może charakteryzować ekspresję Pauline Deltour. Szkolona u jednego z najważniejszych europejskich projektantów, od 2010 roku zainicjowała indywidualną praktykę niezależnego projektanta.

Materiał

Aluminium / skóra

Znakowanie

Grawer

Dane

Wymiary: Ø 2 x 9,5 cm
Waga: 93 g
Karton: 50 szt / 5,35 kg

Wejście USB-C / Wyjście USB

Shopping Cart
Scroll to Top