LL134 Wiatraczek WINO

Projektanci: Manuela Simonelli & Andrea Quaglio

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

SKU: LL134 Kategorie: , ,

Zapytaj o produkt

MOCNY I KOMPAKTOWY

Mini przenośny wentylator, który zapewnia chłód zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz w podróży. Zaprojektowany z 3 ustawieniami prędkości, Twój stały przepływ chłodnego powietrza jest wreszcie wszędzie tam gdzie ty.

FUNKCJONALNOŚĆ I Oszałamiający Design

Wino zostało zaprojektowane tak, aby działać na najwyższym poziomie, oraz wyróżniać się z tłumu. Właśnie dlatego nasz ręczny wentylator jest wyjątkowo wykonany z aluminium, co zapewnia wyjątkowe wykończenie, którego nie znajdziesz nigdzie indziej.

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE

Ciesz się prostym i niezawodnym ładowaniem bezprzewodowym, ustawiając Wino na dowolnej podkładce ładującej kompatybilnej z Qi. Wino można również ładować przez port USB-C. 

DŁUGOTRWAŁE DZIAŁANIE

Wino może działać do 4,5 godziny na jednym ładowaniu. Jeśli jest wyjątkowo upalny dzień, nadal możesz cieszyć się do 1,5 godziny, uruchamiając Wino na najszybszym ustawieniu.

LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Materiał

Podstawa aluminium / wiatrak ABS

Znakowanie

Grawer

Dane

Wymiary: 13,2 x 4,8 x 7,9 cm
Waga: 160 g
Karton: 48 szt / 9 kg

Mini przenośny bezprzewodowy wiatrak
3 prędkości przepływu powietrza
Wyjątkowo ciche ostrza
Autonomia: do 5 godzin
Czas ładowania: 2 godz
Ładowanie przez USB-C (kabel w zestawie) lub bezprzewodowo

Shopping Cart
Scroll to Top