LL152 Ładowarka podróżna POWERON

Zapytaj o produkt

ŁADUJ STYLOWO 2 URZĄDZENIA

Poweron to stylowa ładowarka ścienna z portem USB-C zgodnym z Power Delivery (PD), umożliwiająca zasilanie urządzeń mobilnych, takich jak smartfony, tablety i laptopy. Dodatkowy port USB-A zapewnia możliwość jednoczesnego ładowania drugiego urządzenia.
LL152 Ładowarka podróżna POWERON
LL152 Ładowarka podróżna POWERON

CIESZ SIĘ SZYBKIM I BEZPIECZNYM ŁADOWANIEM 30 W

Dzięki Poweron, dzięki portowi USB-C zgodnemu z PD, osiągniesz poziom naładowania baterii iPhone’a do 50% w mniej niż 30 minut.

ZABIERZ GO GDZIEKOLWIEK

Dzięki okrągłemu kształtowi i trwałemu wykończeniu z syntetycznej skóry, Poweron jest idealnym zasilaczem sieciowym do uzupełnienia wnętrza lub podróży dookoła świata, dzięki swoim niewielkim rozmiarom i dołączonym wtyczkom UE i USA.
LL152 Ładowarka podróżna POWERON
LL152 Ładowarka podróżna POWERON

PRACOWNIA LEXON

Od 1991 roku Lexon ma uprzywilejowany stosunek do kreatywności. W ciągu dziewiętnastu lat rozwoju Lexon pozostał wierny swojemu zaangażowaniu w projektowanie: bez kompromisów. Elektronika, bagaż, akcesoria podróżne, biurowe lub rekreacyjne: tego błędu nie da się zmierzyć liczbami. Jej wymiarem jest wrażliwość. Przede wszystkim chodzi o to, aby przedmiot istniał dla radości i użytku odbiorcy. Intymność, którą Lexon utrzymuje dzięki swoim kreacjom, jest również tym, co Lexon projektuje na Ciebie: przyjazne przedmioty dla przyjaznych klientów. Różnorodność technologii i materiałów, sygnatur i inspiracji jest wielodzietna: seniorzy i młodzi projektanci spotykają się. Ta cudowna alchemia czasów pokoleń daje nam to, o czym marzymy.
Dane techniczne

– Szybka ładowarka sieciowa z dwoma portami USB
– Port USB-C + port USB-A
– Technologia szybkiego ładowania Power Delivery (PD)
– Możliwość jednoczesnego ładowania 2 urządzeń
– W zestawie adaptery US + EU
– Kompaktowy rozmiar odpowiedni do podróży

– Moc maksymalna: 30 W
– Materiały: skóra syntetyczna / ABS
– Wymiary: Ø6,6 x 2,5 cm
– Waga: 95 g

Shopping Cart
Scroll to Top