LL153 – SOFTPOWER MAGBANK

Zapytaj o produkt

Luksusowe powerbanki 3000 mAh kompatybilne z Magsafe z podwójnym wyjściem. Złącze typu C — wyjście ładowania bezprzewodowego Qi o mocy do 15 W. Do 20 W przez kabel – Kompatybilny z dowolnymi urządzeniami Qi – Może ładować 2 urządzenia jednocześnie – Kompaktowa konstrukcja i wysokiej jakości materiał syntetyczny skórzane wykończenie — zapewnia jedno pełne naładowanie w zależności od smartfona – Czas ładowania: 2h – Zasilanie: na porcie USB-C (kabel w zestawie). Materiał: skóra syntetyczna / ABS

WSPÓŁPRACUJE Z MAGSAFE

Dzięki Softpower Magbank możesz skorzystać z magnetycznej* technologii ładowania bezprzewodowego, aby natychmiast i szybko naładować kompatybilnego iPhone’a dzięki bezpiecznemu mocowaniu i precyzyjnemu pozycjonowaniu, nawet gdy jesteś w podróży! *Tylko iPhone 12 i nowsze

LL153 - SOFTPOWER MAGBANK
LL153 - SOFTPOWER MAGBANK

ERGONOMICZNE ŁADOWANIE BEZPRZEWODOWE

Kompaktowy, smukły i lekki, ten elegancki akumulator współpracuje również z innymi urządzeniami obsługującymi Qi, zapewniając bezproblemowe, łatwe i wygodne ładowanie.

KIESZONKOWY POWERBANK

Oprócz funkcji ładowania bezprzewodowego, Softpower Magbank może służyć jako power bank do ładowania – jednocześnie lub nie – innego urządzenia przewodowego.

LL153 - SOFTPOWER MAGBANK
LL153 - SOFTPOWER MAGBANK

ELEGANCKI DESIGN WYKONANY Z TRWAŁYCH MATERIAŁÓW

Jego wysokiej jakości wykończenie z syntetycznej skóry sprawia, że ​​jest to piękny dodatek do smartfona w dobrym stylu.

Shopping Cart
Scroll to Top