LR150 Budzik FLIP+

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

SKU: LR150 Kategorie: , ,

Zapytaj o produkt

LR150 Budzik FLIP+
LR150 Budzik FLIP+
LR150 Budzik FLIP+

Nasz kultowy budzik

Oryginalny i wyposażony w dwie twarze budzik ON / OFF nagrodzony kilkoma nagrodami projektowymi. Musi zostać odwrócony, aby został aktywowany lub wyłączony. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu dotykiem wystarczy dotknąć go, aby włączyć światło na ekranie. Jego silikonowe wykończenie jest miękkie w dotyku, a jego kompaktowe rozmiary ułatwiają wyposażenie Twojego stolika nocnego.

Budzik Flip+ posiada funkcję automatycznego radiowego ustawiania czasu. Nie musisz się już martwić pamiętaniem o zmianie czasu lub spóźniającym się zegarkiem 🙂

Dostosowany do Twojego stylu życia

Wyposażony w silikonowe wykończenie, które zapewnia budzikowi miękkość w dotyku oraz kompaktowy rozmiar. Flip pozwala dyskretnie ulepszyć łóżko i zabierać go ze sobą, na wakacje czy podróże służbowe. Dostępny w kilku kolorach, Flip jest niezbędnym akcesorium, aby obudzić się ze stylem.
Adrian-Jeremy-Wright

Adrian i Jeremy Wright

Adrian i Jeremy Wright stworzyli swoje studio, DesignWright, w 2005 roku. Ich podejście koncentruje się na uproszczeniu wyglądu i stylu rzeczy. Obaj bracia mają doświadczenie w inżynierii i mają solidne podstawy do zrozumienia procesu produkcji. Zaprojektowali szereg produktów kuchennych i domowych, dla takich klientów, jak Lexon, Joseph Joseph i Normann Copenhagen. Bracia założyli DesignWright jako innowacyjną i inteligentną firmę, cenioną przez przemysł i konsumentów.
Dane

Wyświetlacz LCD
Funkcja drzemki
Podświetlenie na dotyk
Zasilanie: baterie 2 x AAA (dołączone)
Wymiary: 10,4 x 6,5 x 3 cm

Może spodoba się również…

Shopping Cart
Scroll to Top