LR152 FLIP PREMIUM

Design by: Adrian & Jeremy Wright

Collection: Flip

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

SKU: LR152 Kategorie: ,

Zapytaj o produkt

NASZ KULTOWY BUDZIK W WERSJI PREMIUM

Nasz najlepiej sprzedający się budzik jest teraz dostępny w wersji premium z aluminiowym wykończeniem, wyświetlaczem LCD Pure Black VA i czujnikiem dźwięku do automatycznego wybudzania ekranu! Dzięki minimalistycznemu stylowi Flip Premium wnosi odrobinę elegancji do Twojego łóżka, jednocześnie doskonale pełniąc funkcję alarmu.

LR152 FLIP PREMIUM
LR152 FLIP PREMIUM

ODWRACALNE I ZABAWNE

Chcesz włączyć budzik? Po prostu odwróć go tak, aby widoczna była strona ON. Dzień wolny? Upewnij się, że strona OFF jest skierowana do góry. Prosty i przyjemny, Flip Premium został zaprojektowany tak, aby można go było aktywować lub dezaktywować za pomocą prostego gestu, przestawiając go na stronę ON lub OFF!
Wyposażony w sterowanie dotykowe, możesz łatwo włączyć drzemkę i dostosować oświetlenie jednym dotknięciem ekranu.

ZAWSZE PO TWOJEJ STRONIE!

Oferując do 3 miesięcy pracy na baterii, Flip Premium można łatwo ładować przez USB-C za pomocą dostarczonego kabla. Chcesz zabrać go ze sobą w drogę? Ta nowa generacja budzika ma system blokady podróżnej, który zapobiega przypadkowemu uruchomieniu alarmu w plecaku lub walizce.

LR152 FLIP PREMIUM
Adrian-Jeremy-Wright

Adrian i Jeremy Wright

Adrian i Jeremy Wright stworzyli swoje studio, DesignWright, w 2005 roku. Ich podejście koncentruje się na uproszczeniu wyglądu i stylu rzeczy. Obaj bracia mają doświadczenie w inżynierii i mają solidne podstawy do zrozumienia procesu produkcji. Zaprojektowali szereg produktów kuchennych i domowych, dla takich klientów, jak Lexon, Joseph Joseph i Normann Copenhagen. Bracia założyli DesignWright jako innowacyjną i inteligentną firmę, cenioną przez przemysł i konsumentów.
Waga Brak danych
Materiał

Aluminium

Znakowanie

Grawer, Nadruk

Dane

Odwracalny budzik LCD
Czysty wyświetlacz LCD VA
Czujnik dźwięku do ekranu budzenia
Dotykowe elementy sterujące drzemką, dźwiękiem i ściemnianiem
System blokady podróżnej
Działanie: do 3 miesięcy
Czas ładowania: 3h
Możliwość ładowania przez USB-C (kabel w zestawie)
Zasilanie: zasilacz USB 5 V (brak w zestawie)

Shopping Cart
Scroll to Top