LR151 FLIP+ Travel

Musisz kupić co najmniej 10 tego produktu

SKU: LR151 Kategoria:

Zapytaj o produkt

LR150 FLIP+
LR150 FLIP+
LR150 FLIP+

Nasz kultowy budzik w wersji Travel

Oryginalny i wyposażony w dwie twarze budzik ON / OFF  nagrodzony kilkoma nagrodami projektowymi. Musi zostać odwrócony, aby został aktywowany lub wyłączony. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu dotykiem wystarczy dotknąć go, aby włączyć światło na ekranie. Jego silikonowe wykończenie jest miękkie w dotyku, a jego kompaktowe rozmiary ułatwiają wyposażenie Twojego stolika nocnego.

Dostosowany do Twojego stylu życia

Wyposażony w silikonowe wykończenie, które zapewnia budzikowi miękkość w dotyku oraz kompaktowy rozmiar. Flip pozwala dyskretnie ulepszyć łóżko i zabierać go ze sobą, na wakacje czy podróże służbowe. Dostępny w kilku kolorach, Flip jest niezbędnym akcesorium, aby obudzić się ze stylem.
Adrian-Jeremy-Wright

Adrian i Jeremy Wright

Adrian i Jeremy Wright stworzyli swoje studio, DesignWright, w 2005 roku. Ich podejście koncentruje się na uproszczeniu wyglądu i stylu rzeczy. Obaj bracia mają doświadczenie w inżynierii i mają solidne podstawy do zrozumienia procesu produkcji. Zaprojektowali szereg produktów kuchennych i domowych, dla takich klientów, jak Lexon, Joseph Joseph i Normann Copenhagen. Bracia założyli DesignWright jako innowacyjną i inteligentną firmę, cenioną przez przemysł i konsumentów.
Waga Brak danych
Dane

Podróżna wersja budzika FLIP+
Wyświetlacz LCD
Funkcja drzemki
Podświetlenie na dotyk
Zasilanie: baterie 2 x AAA (dołączone)
Wymiary: 8,4 x 5,2 x 2,4

Shopping Cart
Przewiń do góry