LR153 Mina Sunrise budzik z symulatorem wschodu słońca

Zapytaj o produkt

WIĘCEJ NIŻ TYLKO SYMULATOR ŚWITU

Mina Sunrise to lampa 3 w 1 z symulatorem świtu i zmierzchu, zintegrowanym budzikiem i wielokolorowym oświetleniem. Obudź się łagodnie dzięki progresywnemu światłu dziennemu w połączeniu z naturalnym dźwiękiem dzwonka o wybranej godzinie. Skorzystaj z funkcji zachodu słońca, aby spokojnie zasnąć.

LR153 Mina Sunrise budzik z symulatorem wschodu słońca
LR153 Mina Sunrise budzik z symulatorem wschodu słońca

STWÓRZ LEPSZĄ RUTYNĘ PRZEBUDZENIA I SNU

30 minut przed ustaloną porą pobudki ciemnoniebieskie odcienie stopniowo zmieniają się w ciepłą biel, aby zablokować melatoninę i pomóc Ci obudzić się naturalnie, czując się dobrze i wypoczęty. W nocy, gdy włączony jest tryb zachodu słońca, Mina Sunrise zmieni kolor z pomarańczowego na czerwony, aby ułatwić zasypianie.

ELEGANCKI I INTUICYJNY

Dzięki kompaktowemu kształtowi, aluminiowej podstawie i wysokiej jakości ekranowi Mina Sunrise został zaprojektowany tak, aby uzupełniał Twój stolik nocny i był łatwy w użyciu. Naciśnij górną część lampy, aby włączyć/wyłączyć światło, wybrać spośród 9 kolorów diod LED, dostosować jasność lub zatrzymać bieżący alarm.

LR153 Mina Sunrise budzik z symulatorem wschodu słońca
LR153 Mina Sunrise budzik z symulatorem wschodu słońca

IDEALNY TOWARZYSZ PRZY ŁÓŻKU

Niezależnie od tego, czy chodzi o czytanie, tworzenie kojącej, lekkiej atmosfery przed pójściem spać, czy obudzenie się rano, Mina Sunrise jest idealnym obiektem, który spełni wszystkie te funkcje w dobrym stylu.

LH59 Oblio - ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Manuela Simonelli i Andrea Quaglio

Quaglio Simonelli narodził się ze spotkania dwóch projektantów, Andrei Quaglio i Manueli Simonelli, ich wspólna praca jest naprawdę podsycana opowieściami, twórczym spojrzeniem na otaczający świat, mutacjami, które chcieliby wywołać: dlatego tworzą znajomo wyglądające przedmioty wyglądające w sposób nieoczekiwany i poetycki

Dane

– Budzik Sunrise
– Wyświetlacz LCD Pure VA
– Symulacja wschodu i zachodu słońca
– 5 melodii i naturalnych dźwięków
– Lampa z 9 kolorami diod LED
– Ściemniacz
– Sterowanie dotykowe

Shopping Cart
Scroll to Top