LR155 Budzik RAY

180,18  netto

SKU: Brak danych Kategorie: , , ,

Zapytaj o produkt

BUDZIK WIELOFUNKCYJNY

Odkryj nasz budzik Ray Clock, niezbędny towarzysz delikatnego przebudzenia i spokojnych nocy. Wyposażony w „czysto czarny” ekran LCD VA zapewniający dobrą widoczność przez cały czas, czujniki temperatury i wilgotności otoczenia, wyświetla przydatne informacje dla Twojego codziennego dobrego samopoczucia.

INTUICYJNE UŻYCIE

Zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu, wystarczy przechylić budzik na podstawie, aby go wyłączyć i ustawić go w pozycji pionowej, aby go włączyć. Ray Clock oferuje szeroki wybór melodii i naturalnych dźwięków, które delikatnie Cię obudzą. Tryb nocny pozwala spać spokojnie, nie zakłócając go światłem ekranu.

OBUDŹ SIĘ W STYLU

Ray Clock ma minimalistyczny i elegancki wygląd, a jego obudowa wykonana jest w całości z aluminium z unikalnymi rowkami, które wprowadzą odrobinę nowoczesności do Twojego pokoju. Dostępny w kilku wersjach kolorystycznych, harmonijnie wpasuje się w Twoje wnętrze.

DŁUGOTERMINOWA AUTONOMIA

Ray Clock jest wyposażony w akumulator ładowany przez USB-C, który zapewnia do 6 miesięcy autonomii. Koniec z kłopotami z bateriami! Możesz liczyć na to, że budzik będzie Ci służył przez wiele miesięcy, bez konieczności częstego ładowania
LR155 Budzik RAY

NEIL POULTON

Założony w 1992 roku we Francji Neil Poulton cieszy się światowym uznaniem dzięki swojej pracy nad produktami elektroniki użytkowej i sprzętem oświetleniowym. Jego znakami rozpoznawczymi są minimalistyczne formy codziennego użytku, łączące w sobie prosty wygląd i nowatorstwo techniczne. Razem z Lexonem Neil na nowo odkrywa przedmioty codziennego użytku, osadzając wysoką jakość wykonania w kultowych kształtach.
Shopping Cart