Walter Snap Dock – ładowarka 15W

Minimalne zamówienie 50 szt

Ta bezprzewodowa ładowarka do telefonu jest wykonana z przetworzonego plastiku!

Waste Snap Dock to 15-watowa bezprzewodowa szybka ładowarka wykonana z przetworzonych odpadów plastikowych. Może ładować dowolny telefon obsługujący ładowanie bezprzewodowe. Jeśli masz iPhone’a 12, ładowarka magnetyczna zatrzaskuje się na magnesach w iPhonie 12, zapewniając optymalne ładowanie.

Jak to jest zrobione?

Krok 1: Recykling odpadów.

Proces rozpoczyna się od zebrania i demontażu odpadów. Następnie części z tworzywa sztucznego są sortowane według rodzaju i koloru. Następnie plastik jest czyszczony i rozdrabniany. Efektem końcowym tego etapu są małe cząstki plastiku.

Krok 2: Wykonywanie paneli z materiału pochodzącego z recyklingu.

Plastik z recyklingu jest ostrożnie wylewany na płaskie łóżko. Gdy na łożu jest wystarczająca ilość materiału, jest on zamykany ciężkim blatem i trafia do gigantycznej gorącej prasy. Tworzywo topi się i po ostygnięciu tworzy się panel. Ponieważ plastik z recyklingu jest wylewany ręcznie, każdy Dok Odpadów ma swój własny, niepowtarzalny wzór.

Krok 3: Doki frezarskie CNC z paneli.

Doki są frezowane z przetworzonych plastikowych paneli za pomocą frezarki sterowanej komputerowo. Ta maszyna ma szybko obracające się noże do wycinania doków.

Krok 4: Montaż i pakowanie.

Ostatnim krokiem jest oznakowanie doków i złożenie ich z ładowarką i kablem. Przed zapakowaniem wszystkie stacje dokujące są testowane, aby upewnić się, że idealnie ładują telefon bezprzewodowo. Teraz są gotowi na drugie życie!

Shopping Cart
Scroll to Top