Prezent biznesowy nie musi być nudny

Jakie mamy skojarzenia z hasłem „biznesowe prezenty”? Z pewnością każdy z nas stanął kiedyś przed wyzwaniem, jakim jest zakup odpowiedniego podarunku dla szefa, menadżera lub współpracownika, i raczej wspomina to zadanie jako trudne. Gadżety biznesowe kupujemy w wielu szczególnych okazjach – na przykład wtedy, kiedy chcemy upamiętnić jakąś ważną chwilę lub wyrazić szacunek i wdzięczność. Jednak ten wyjątkowo ważny element profesjonalnej etykiety nierzadko kojarzy nam się z karkołomnym wyborem spośród nudnych, powtarzalnych przedmiotów, których każdy biznesmen ma zdecydowanie zbyt wiele. Prezenty dla biznesu bywają pozbawione personalnego charakteru i często okazują się po prostu nietrafione. Jak więc wybrać odpowiedni prezent biznesowy i mieć pewność, że zostanie on przyjęty z radością, a, co więcej, że będzie później chętnie używany? Mamy na to rozwiązanie! Poniżej znajdziesz nasze uniwersalne rady dotyczące nieszablonowych gadżetów biznesowych i pomysł na kreatywny prezent dla biznesmena.

Prezenty biznesowe – wyraź szacunek i podziękowanie

Zastanówmy się najpierw, w jakich okolicznościach najczęściej kupujemy prezenty biznesowe. Biznesowa codzienność bez dwóch zdań obfituje w szczególne wydarzenia. Są to między innymi obchody jubileuszy, świętowanie udanych transakcji, można także celebrować uzyskanie nowego partnera biznesowego. Każda z powyższych sytuacji to świetny powód do świętowania – może właśnie za pomocą unikatowego prezentu? Powodów do zakupu upominku biznesowego jest o wiele więcej, ale – niezależnie od okoliczności – prezenty dla biznesmena zawsze powinny być przemyślane i wyszukane. Nic w tym dziwnego, przecież w ten sposób chcemy wyrazić nasz szacunek lub szczerą wdzięczność dla człowieka sukcesu, którego podziwiamy. Zadbajmy więc o nienaganną jakość i wyjątkowy charakter prezentu – zdecydujmy się na naprawdę nieszablonowy gadżet!

Gadżety dla biznesmena – jaki prezent na jubileusz firmy?

W zależności od okazji decydujemy się na różne warianty prezentów biznesowych. Są to najczęściej akcesoria piśmiennicze, wizytowniki lub figurki. Jednak niezależnie od tego, czy chcesz upamiętnić rozpoczęcie współpracy z ważnym dla Ciebie kontrahentem, czy podziękować byłemu pracodawcy, najważniejsze jest, abyś włożył trochę trudu w wybór prezentu. Optymalnie byłoby postarać się jak najlepiej dobrać upominek do charakteru obdarowywanej osoby. Dzięki temu okażesz tej ważnej dla Ciebie postaci należyty szacunek i pokażesz, że jej sukces nie jest Ci obojętny. Oczywiście, w zależności od relacji, które łączą Cię z biznesmenem, taka personalizacja może nie być zawsze możliwa.

 

Zastanawiasz się, jaki prezent będzie odpowiedni na jubileusz firmy? Najczęstsze przykłady pomysłów na prezenty biznesowe to dizajnerskie, praktyczne przedmioty codziennego użytku. Konkretny typ upominku oczywiście zależy od stopnia zażyłości pomiędzy Tobą a osobą obdarowywaną. Z reguły decydujemy się na niezobowiązujące przedmioty, które po prostu przydają się w codziennej pracy. Jeśli nie jesteś w bardzo bliskich, czy wręcz przyjacielskich relacjach z obdarowywanym biznesmenem, staraj się unikać żartobliwych, a tym bardziej kontrowersyjnych podarunków. Na pewno nie chcesz nikogo wprawić w zakłopotanie! Eleganckie pióro, luksusowy notes lub wyszukany wizytownik to świetny i bezpieczny prezent biznesowy dla mężczyzny. Jeśli jednak chcesz postawić na mniej oficjalny, lecz wciąż wysmakowany upominek, możesz nawiązać do zainteresowań obdarowywanego biznesmena. W tym przypadku Twój prezent będzie miał naprawdę spersonalizowany charakter i na pewno wyróżni się na tle innych.

Kreatywność, jakość i użyteczność – pomysł na prezent dla biznesmena

Świetnym pomysłem na prezent biznesowy, między innymi dla miłośnika muzyki i dobrego wzornictwa, będzie kultowe przenośne radio Tykho 3 prestiżowej firmy Lexon. Ten mały, niepozorny przedmiot, wielokrotnie nagradzany za bezkompromisowy wygląd, zachwyci każdego, kto ceni estetykę wykonania. Dizajn urządzenia ucieszy oczy każdego estety – obiekt w swoim wyglądzie nawiązuje do stylu retro i przypomina dawne kuchenne radia z pokrętłami. Pod kątem funkcjonalności radio Tykho 3 zostało wzbogacone o funkcję głośnika Bluetooth. Urządzenie występuje w dziewięciu żywych kolorach, które idealnie wpasują się w każdą przestrzeń. Taki przedmiot bez wątpienia da się lubić i ma szansę towarzyszyć biznesmenowi w codziennym życiu – nie tylko w pracy. Sam widzisz, że eleganckie prezenty biznesowe nie muszą być ani nudne, ani na sto procent poważne. Wybierając kreatywny upominek, taki jak dizajnerskie radio Tykho 3, nie tylko pokażesz, że szczerze interesujesz się obdarowywaną osobą, ale także zaprezentujesz swoje wyczucie smaku i estetyki, przez co na pewno zostaniesz zapamiętany.

Ciekawy prezent biznesowy – postaw na ekskluzywny prezent dla biznesmena i daj się zapamiętać!

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że odpowiednio dobrany podarunek może mieć naprawdę dużą moc. Na pewno się zgodzisz, że prezent to przecież nie tylko sam fizyczny przedmiot, ale też intencje i emocje, jakie się z nim wiążą. Obdarowując kogoś, niezależnie od tego, czy jest to ktoś z rodziny, przyjaciel, współpracownik czy pracodawca, możesz znacząco poprawić mu samopoczucie, podnieść na duchu lub ugruntować poczucie dobrze wykonanej pracy. Zadbaj więc o to, by Twój prezent biznesowy także był naprawdę przemyślany i oryginalny. Sprawdź naszą ofertę ekskluzywnych prezentów dla biznesu, wybierz taki, który spodoba się biznesmenowi z Twojego otoczenia i przekonaj się, jaką moc ma dobrze dobrany gadżet biznesowy.

Shopping Cart
Scroll to Top