Subiektywny ranking najbardziej innowacyjnych prezentów biznesowych

Prezenty biznesowe ocieplają wizerunek przedsiębiorstwa oraz budują zaufanie wśród konsumentów. Utrwalają w świadomości odbiorców obraz firmy nowoczesnej i dbającej o potrzeby swoich klientów. Warto pamiętać, że najlepszy upominek to taki, który zachwyca unikalnym designem, a przy tym znajduje praktyczne zastosowanie na co dzień. Sprawdź nasze propozycje!

Innowacyjny upominek biznesowy? Oto ranking najlepszych gadżetów

1. LL128 Biometryczna kłódka Nomaday Lock

Teraz zabezpieczysz swoje najcenniejsze rzeczy odciskiem palca. Brzmi nieprawdopodobnie? Biometryczna kłódka otwiera zamek już w pół sekundy. Powstała z wytrzymałego stopu cynku oraz stali nierdzewnej. Dzięki funkcji ochrony przed deszczem sprawdzi się także na zewnątrz. Zapisuje nawet 10 różnych odcisków palców.

2. LA127 Słuchawki + głośnik bezprzewodowy Speakerbuds

Oto przenośny głośnik przeznaczony do użytku prywatnego i profesjonalnego. Gwarantuje wyraźne wrażenia dźwiękowe. Wyposażony został w dwa czułe mikrofony z funkcją redukcji szumów otoczenia. Speakerbuds to nawet 6 godzin nieustannego odtwarzania ulubionej muzyku – solo lub w grupie przyjaciół. Słuchawki zapakowane są w eleganckie etui ze skóry syntetycznej.

3. LA128 Power Sound

Urządzenie łączy głośnik Bluetooth pozwalający na 20-godzinne odtwarzanie muzyki oraz bezprzewodowy powerbank z ładowarką indukcyjną Qi. Zapewnia doskonały dźwięk. Umożliwia także sparowanie przez TWS.

4. LA120 Pływający głośnik Mino X

Innowacyjne działanie, wyraźny dźwięk, ergonomiczny kształt – taki właśnie jest Mino X. Pływający głośnik Bluetooth możesz mieć teraz zawsze przy sobie. Nie musisz martwić się o jego zamoczenie. Posiada gumowe wykończenie oraz stopień wodoodporności IPX7. Jest niezatapialny – sprawdzi się zarówno na basenie, jak i pod prysznicem. Zapewnia nawet 3 godziny odtwarzania oraz możliwość ładowania przez port USB-C.

5. ZeTime

Hybrydowy smartwach łączy dotykowy wyświetlacz oraz mechaniczne wskazówki. Inteligentna koronka pozwala na intuicyjną nawigację, a elegancka koperta oraz wysokiej jakości szafirowe szkło nadają całości nowoczesnego charakteru. Bateria wystarcza na 30 dni pracy. Ekran wyświetla godzinę, nawet gdy jest wyłączony. Podczas odbierania powiadomień wskazówki ustawiają się poziomo, maksymalizując widoczność tekstu.

6. LH59 Oblio – ładowarka indukcyjna dezynfekująca telefon

Oblio to coś więcej niż klasyczna ładowarka indukcyjna. Dzięki technologii UV LED eliminuje nawet 99,9% zarazków. Antybakteryjne światło UV-C pracuje w 20-minutowym automatycznym cyklu odkażania. Pełni funkcję oryginalnej dekoracji Twojego domu lub biura.

7. LH76 Lampka Mina L Audio

Wypełnij przestrzeń nie tylko wielokolorowym światłem, ale także dźwiękami ulubionej muzyki. Innowacyjna przenośna lampka LED została wyposażona w głośnik Bluetooth 360o. Bezproblemowo łączy się z tabletem lub smarfonem, dzięki czemu możesz odtwarzać swoją playlistę w dowolnym miejscu. Jest to gadżet z funkcją ściemniania, który oferuje gamę aż 9 wyjątkowych barw.

8. MyScale Waga Mykronoz

Ultracienka i stabilna waga idealnie wkomponuje się w wystrój Twojej łazienki lub sypialni. Dokładnie analizuje skład ciała, biorąc pod uwagę poziom tłuszczu, ilość wody, BMI oraz wagę mięśni i kości. Duży wyświetlacz LED wyraźnie prezentuje otrzymane wyniki, a także wskazuje tętno użytkownika.

9. LL141 OSLO ENERGY

Prowadź rozmowy konferencyjne, ciesz się ulubioną muzyką, szybko i bezpiecznie ładuj swojego iPhone’a, a to wszystko za pomocą jednego urządzenia. Wielofunkcyjna stacja bezprzewodowa 3w1 to innowacyjny gadżet, który zachwyca niebanalnym designem.

10. LA125 Głośnik Bluetooth MINO+

Przenośny głośnik mieści się w dłoni i zapewnia ponadprzeciętną jakość dźwięku. Wyposażony został w funkcję bezprzewodowego ładowania na pomocą portu USB-C lub specjalnej podkładki z obsługą Qi. Słuchaj ulubionej muzyki nawet przez 3 godziny bez przerwy.

Tradycję wręczania prezentów warto pielęgnować zwłaszcza w świecie biznesu. Odpowiednio dobrany upominek wysyła do klienta lub kontrahenta jasny komunikat: “Wiele wnosisz w rozwój naszej firmy”, “Jesteśmy wdzięczni za tak owocną współpracę”, “Zależy nam na naszych dobrych relacjach”. Tutaj zastosowanie znajduje reguła wzajemności. Obdarowany czuje się zobowiązany do odwdzięczenia się oraz silniej utożsamia się z marką. To z kolei bezpośrednio wpływa na jego przyszłe decyzje zakupowe lub inwestycyjne.

Shopping Cart
Scroll to Top