TOP 5 produktów VIP

Nasze gadżety reklamowe VIP są nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale także funkcjonalne i trwałe, co zwiększa ich wartość dla odbiorców i pozytywnie wpływa na wizerunek Twojej firmy. Odkryj naszą ofertę i zobacz, jak możemy pomóc Ci zaimponować swoim VIP-om, niezależnie od okazji.

Dzięki Softpower Magbank możesz skorzystać z magnetycznej* technologii ładowania bezprzewodowego, aby natychmiast i szybko naładować kompatybilnego iPhone’a dzięki bezpiecznemu mocowaniu i precyzyjnemu pozycjonowaniu, nawet gdy jesteś w podróży! *Tylko iPhone 12 i nowsze
Miejsce na jeszcze więcej!
Wyposażony w jedną dużą komorę i dwie wąskie kieszenie boczne, Flat jest idealny do przechowywania dokumentów, laptopa 14″, długopisów i innych małych przedmiotów. Wykonana ze skóry z recyklingu jest idealną ekologiczną torbą.
Nowoczesny zestaw na biurko, wykonany z mieszanki ziarnistej i miękkiej tekstury, składa się z wygodnej podkładki na biurko, podstawki na iPhone’a / iPada, która ukrywa kabel ładujący, miękkiej podkładki pod mysz i uchwytu na notatki A6. Dzięki swojej sile magnetycznej zarówno podkładka na biurko, jak i uchwyt na notatki pomogą Ci w perfekcyjny sposób uporządkować biurko, a zakrzywiona powierzchnia pozwoli zabezpieczyć Twoje długopisy.

Zestaw idealny na podróż służbową lub krótki urlop. Pojemna torba podróżna, plecak, kosmetyczka oraz portfel i brelok. Wszystko sygnowane logotypem Cerruti 1881. Zawsze modne!

Zestaw dla osób oczekujących wysokiej jakości oraz elegancji. Teczka konferencyjna z notesem A5, przegrodami na wizytówki oraz artykuły piśmiennicze. Zestaw uzupełnia brelok z cienkiej skóry oraz pióro kulkowe Illusion Classic.
Shopping Cart
Scroll to Top