TOP 5 produktów które zaskoczą Twojego kontrahenta

Zapraszamy do zapoznania się z naszym zestawieniem TOP produktów niezbędnych do efektywnej pracy w domu. Każdy z nich został starannie wyselekcjonowany, aby zapewnić komfort i wydajność podczas pracy zdalnej. Każdy z tych produktów ma potencjał, aby zwiększyć Twoją produktywność i komfort pracy w domowym biurze, niezależnie od Twoich indywidualnych potrzeb i preferencji.

City Energy Pro 3 w 1 zapewnia wygodne i bezpieczne bezprzewodowe ładowanie wszystkich smartfonów obsługujących technologię Qi, umożliwia jednoczesne strumieniowe przesyłanie ulubionej muzyki lub odbieranie połączeń bez użycia rąk.

Kabel Type C Triofast firmy Moxie może ładować każdy smartfon dzięki potrójnym złączom Type C, Lightning i Micro USB.
Łączy się z ładowarką z wyjściem typu C lub A
Wysokiej jakości pleciony Nylon + TPE
Szybkie ładowanie 3A
Wzmocniony kabel, wytrzymuje wielokrotne zginanie
Długość: 1,2 m

Zapytaj o produkt
Brelok z karabińczykiem wykonany z ABS i włókna kukurydzianego z 3 kablami do ładowania: – Micro USB – Lightning – Typ C. Długość kabela 11,5cm
Przechowuj i udekoruj swoje biurko Organizer biurkowy z akrylu PMMA na smartfony, długopisy i wizytówki. Liquid Station oferuje zupełnie nowy sposób organizacji Twojego biurka.
Oslo Energy+ to stacja bezprzewodowa 3 w 1, która zapewnia szybkie i bezpieczne ładowanie bez kabli, pozwala cieszyć się ulubioną muzyką lub prowadzić rozmowy konferencyjne dzięki wbudowanemu głośnikowi i mikrofonom Bluetooth. Ulepsz swoją przestrzeń tym eleganckim obiektem wielofunkcyjnym wykończonym skórą syntetyczną.
Zapytaj o produkt
Shopping Cart